Treniruočių tvarkaraštis

Palangos teniso mokykla

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
08:00 - 11:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
I grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
10:30 - 11:30
11:00
Suaugusių treniruotė "Kredito garanto arena" Klaipėdoje
11:00 - 13:30
11:30
II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
11:30 - 12:30
12:00
12:30
III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
12:30 - 13:30
13:00
13:30
II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
13:30 - 14:30
V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
13:30 - 14:30
14:00
14:30
III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
14:30 - 15:30
15:00
15:30
V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
15:30 - 16:30
16:00
17:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
17:00 - 18:00
Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
17:00 - 18:00
TK "Time to play" "Kredito arena" Klaipėda
17:00 - 20:00
17:30
18:00
I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
18:00 - 19:00
18:30
19:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
19:00 - 20:00
19:30

Pirmadienis

  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    17:00 - 18:00

Antradienis

  • Suaugusių treniruotė "Kredito garanto arena" Klaipėdoje
    11:00 - 13:30

Trečiadienis

  • I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    18:00 - 19:00
  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

  • Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    08:00 - 11:00

Šeštadienis

  • II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    13:30 - 14:30
  • III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    14:30 - 15:30
  • V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    15:30 - 16:30
  • Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    17:00 - 18:00

Sekmadienis

  • I grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    10:30 - 11:30
  • II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    11:30 - 12:30
  • III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    12:30 - 13:30
  • V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    13:30 - 14:30
  • TK "Time to play" "Kredito arena" Klaipėda
    17:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:30
I grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
10:30 - 11:30
11:00
18:00
I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
18:00 - 19:00
18:30

Trečiadienis

  • I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    18:00 - 19:00

Sekmadienis

  • I grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    10:30 - 11:30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
11:30
II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
11:30 - 12:30
12:00
13:30
II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
13:30 - 14:30
14:00

Šeštadienis

  • II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    13:30 - 14:30

Sekmadienis

  • II grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    11:30 - 12:30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
12:30
III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
12:30 - 13:30
13:00
14:30
III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
14:30 - 15:30
15:00

Šeštadienis

  • III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    14:30 - 15:30

Sekmadienis

  • III grupė Sporto centras (Ganyklų g. 18)
    12:30 - 13:30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
17:00 - 18:00
17:30
19:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
19:00 - 20:00
19:30

Pirmadienis

  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
13:30
V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
13:30 - 14:30
14:00
15:30
V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
15:30 - 16:30
16:00

Šeštadienis

  • V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    15:30 - 16:30

Sekmadienis

  • V grupė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    13:30 - 14:30
No events available in ganyklu-g-18 category!
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
17:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
17:00 - 18:00
17:30
18:00
I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
18:00 - 19:00
18:30
19:00
IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
19:00 - 20:00
19:30

Pirmadienis

  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    17:00 - 18:00

Trečiadienis

  • I grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    18:00 - 19:00
  • IV grupė Senoji Gimnazija (Jūratės g.13)
    19:00 - 20:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
08:00 - 11:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
17:00
Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
17:00 - 18:00
17:30

Ketvirtadienis

  • Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    08:00 - 11:00

Šeštadienis

  • Suaugusių treniruotė Sporto centre (Ganyklų g. 18 )
    17:00 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
11:00
Suaugusių treniruotė "Kredito garanto arena" Klaipėdoje
11:00 - 13:30
11:30
12:00
12:30
13:00
17:00
TK "Time to play" "Kredito arena" Klaipėda
17:00 - 20:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30

Antradienis

  • Suaugusių treniruotė "Kredito garanto arena" Klaipėdoje
    11:00 - 13:30

Sekmadienis

  • TK "Time to play" "Kredito arena" Klaipėda
    17:00 - 20:00
No events available in suaugusiu-treniruote category!
No events available!

Į VIRŠŲ